خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

خبر و گزارش

خانه / صنايع دستي / خبر و گزارش

هنرهای سنتی و صنایع‌دستی بهترین نوع هنر برای همراهی با باورهای شهیدان است

بهمن نامور‌مطلق با بیان این مطلب در نخستین یادواره شهدای هنرمند صنایع‌دستی، که در سالن آمفی‌تئاتر سازمان میراث‌فرهنگی، صنایع‌دستی و گردشگری برگزار شد، گفت: «شهادت نوعی هنر است و درحقیقت بهترین نوع هنر است و همان‌طور که امام خمینی(ره) نیز فرمودند شهادت هنر مردان خداست.»

مرگ تدریجی صنایع دستی قم

استان قم یکی از قطب‌های مهم صنایع دستی کشور است که اما طی سال‌های اخیر این هنر با رکود مواجه شده و هنر و هنرمندان آن در حال فراموش شدن هستند.

نقش رنگین هنر بر زمینه خاطره گردشگران

انواع صنایع دستی گیلان که حاصل ذوق اهالی هنر استان است جایگاه ویژه‌ای در بین گردشگران داشته و آوازه این هنر‌ها تا خارج از مرزهای کشور نیز رفته است.

نمایشگاه صنایع فرهنگی ایرانیان در شهر تهران برگزار می‌شود

نمایشگاه صنایع فرهنگی و هنری ایرانیان در محل دائمی نمایشگاه های تخصصی شهرداری تهران در بوستان گفت و گو برگزار می گردد.

گزارش تصویری/ نمایشگاه هنرهای فاخر کلاسیک "سلام"

نمایشگاه هنرهای فاخر کلاسیک «سلام» که از روز 13 تا 21 اسفند 1394 با حضور مسعود سلطانی فر و رییس شورای جهانی صنایع دستی در منطقه آسیا و اقیانوسیه، در هتل پارسیان آزادی تهران برگزار شده بود.

نمایشگاه تی‌شرت‌های منقش به طرح‌های هنری ایرانی و اسلامی

نمایشگاه تی‌شرت‌های منقش به طرح‌های هنری ایرانی و اسلامی از امروز به مدت دو روز در تهران در حال برگزاری می‌باشد.

روز جهانی صنایع دستی

روز جهانی صنایع دستی-در دنیای خشن امروز که نشانه استیلای تکنیک بر روح انسان است، صنایع دستی یعنی دمیدن روح لطافت به این زندگی خشن و انسان تا هست لطافت را می خواهد.

کتاب نفیس "ضریح عشق" معرفی و رونمایی می‌شود

نشست معرفی کتاب نفیس «ضریح عشق» صبح فردا چهارشنبه در قم و مراسم رونمایی از آن، عصر روز پنجشنبه در نمایشگاه کتاب تهران برگزار خواهد گردید.

نقاش تونسی:رنگها در سفال تونسی ریشه ایرانی دارد

نمایشگاه نقاشی کودکان ونوجوانان تونسی در مرکز فرهنگی بوعصیده در منطقه رادس در تونس در مورخ 14/6/93با حضور صادق رمضانی گل افزانی رایزن فرهنگی کشورمان افتتاح شد.

خانه | تماس | درباره ما |