حسینی عارف:

جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) برگزار می شود/14 سکه بهار آزادی به نفرات اول هر 5 شاخه

1392 .30 اردیبهشت

دبیر نخستین جشنواره فرهنگی هنری پیامبر اعظم(ص) با اشاره به آغاز فراخوان برگزاری ابن جشنواره گفت: به نفرات اول هر 5 شاخه 14 سکه تمام بهار آزادی نفرات دوم 12 و نفرات سوم 10 سکه بهار آزادی اعطا می شود.

 به گزارش جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) حجت‌الاسلام سیدعلیرضا حسینی عارف در نشست خبری «فراخوان جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» که در محل مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) برگزار شد، با بیان اینکه این جشنواره در نخستین دوره برگزاری خود به موضوع پیامبر اعظم می پردازد گفت: در دوره های بعد جشنواره هایی درباره سایر معصومین(ع) از سوی مجمع جهانی اهل بیت(ع) برگزار می شود.

دبیر نخستین جشنواره فرهنگی هنری پیامبر اعظم(ص) با بیان اینکه در این دوره موضوعاتی همچون کتاب و فیلم کوتاه سوژه برگزاری جشنواره هستند گفت: فیلم کوتاه در سه شاخه انیمیشن، داستانی و مستند بوده و بخش تالیف کتاب به

به نفرات اول هر 5 شاخه 14 سکه تمام بهار آزادی نفرات دوم 12 و نفرات سوم 10 سکه بهار آزادی اعطا می شود.

زبان انگلیسی نیز در دو شاخه سیره پیامبر و پاسخ به شبهات برگزار می شود.

مدیرکل اطلاع رسانی مجمع جهانی اهل بیت(ع)با اشاره به آغاز فراخوان برگزاری جشنواره از امروز ـ یکشنبه 29 اردیبهشت تصریح کرد: دی ماه سال جاری مراسم اختتامیه بخش فیلم کوتاه و اسفندماه نیز اختتامیه بخش نگارش کتاب برگزار خواهد شد.

وی با تشریح قوانین ساخت و تولید فیلم کوتاه افزود: فیلم های کوتاه حداکثر 14 دقیقه ای بوده و باید متمرکز در پاسخ گویی به فیلم موهن به پیامبر اکرم(ص) باشند. ضمن اینکه سوژه هایی همچون احترام به طبیعت و حقوق انسان ها هم می تواند

دی ماه سال جاری مراسم اختتامیه بخش فیلم کوتاه و اسفندماه نیز اختتامیه بخش نگارش کتاب برگزار خواهد شد.

مدنظر فیلم سازان قرار گیرد.

حسینی عارف با تشریح جوایز برندگان جشنواره خاطرنشان کرد: به نفرات اول هر 5 شاخه 14 سکه تمام بهار آزادی نفرات دوم 12 و نفرات سوم 10 سکه بهار آزادی اعطا می شود.

دبیر نخستین جشنواره فرهنگی هنری پیامبر اعظم(ص)  در پایان با بیان اینکه سایت هنر اسلامی به نشانی  www.islamicartz.com/festival نحوه تماس شرکت کنندگان با مسوولان برگزاری جشنواره را اطلاع رسانی می کند گفت: مسوولان این آمادگی را دارند که به فیلم‌سازانی که نیاز به مشاوره علمی و هنری دارند در این زمینه‌ها کمک کنند و تلاش می‌شود تا آثار فیلم‌سازان از آنها خریداری شود.

خانه | تماس | درباره ما |