دیدار دبیر جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) با مسئولان ارشد هنری و سینمایی کشور

1392 .23 تیر

در دیدار دبیر جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) با تعدادی از مسئولان ارشد هنری و سینمایی کشور، توافقاتی برای برگزاری بهتر این جشنواره به عمل آمد.

به گزارش  روابط عمومی جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) دبیر اولین دوره جشنواره فرهنگی هنری اهل بیت(ع) در دیدار با تعدادی از مسئولان ارشد هنری و سینمایی کشور، برگزاری این جشنواره را مورد بحث و بررسی قرار داد.

«حجت الاسلام حسینی عارف» در دیدار با آقایان «محسن مومنی شریف» رییس حوزه هنری سازمان تبلیغات اسلامی، «هاشم میرزاخانی» رییس انجمن سینمای جوانان ایران و «دکتر غلامرضا منتظمی» مشاور بین الملل سازمان سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی گزارشی از روند برگزاری این جشنواره ارائه کرد.

وی با ذکر اینکه اولین دوره این جشنواره با عنوان «جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» برگزار می شود، هدف از آن را ارائه چهره واقعی پیامبر رحمت و عدالت حضرت محمد مصطفی(ص) به جهانیان ـ بویژه جوامع غربی ـ برشمرد.

 

دیدار با «دکتر غلامرضا منتظمی» مشاور بین الملل رییس سازمان سینمایی کشور


حسینی عارف کمک نهادهای فرهنگی، هنری و سینمایی کشور به مجمع در برگزاری این جشنواره را ضروری و موجب ارتقای کمی و کیفی آن دانست.

 

دیدار با «آقای میرزاخانی» رییس انجمن سینمای جوانان ایران
 

آقایان مؤمنی شریف، میرزاخانی و منتظمی نیز ضمن ارائه پیشنهادهایی برای برگزاری بهتر جشنواره، آمادگی خود و سازمان متبوع خود را برای برگزاری هرچه مفیدتر و اثرگذارتر این جشنواره اعلام کردند.

 

دیدار با «آقای مؤمنی شریف» رییس حوزه هنری


خبر مشروح هر یک از این دیدارها، در روزهای آینده منتشر خواهد شد.

خانه | تماس | درباره ما |