جایزه بزرگ پیامبراعظم(ص)

دبیر "همایش بین المللی پیامبر اعظم(ص) ؛ سینما و ادبیات جهانی" منصوب شد

پدیدآورنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا 1392 .29 بهمن

طی حکمی از سوی «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک‌زایی» معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) «آقای غلامرضا منتظمی» به عنوان دبیر "همایش بین المللی پیامبر اعظم(ص) ؛ سینما و ادبیات جهانی" منصوب شد.

طی حکمی از سوی معاون امور فرهنگی مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) «آقای غلامرضا منتظمی» به عنوان دبیر "همایش بین المللی پیامبر اعظم(ص) ؛ سینما و ادبیات جهانی" منصوب شد.
در حکم «حجت‌الاسلام والمسلمین دکتر نجف لک‌زایی» خطاب به وی آمده است: در شرایطی که دشمنان خدا و حقیقت، با سوء استفاده از ابزارهای، هنری تلاش دارند تا خاک بر رخ آفتابی ِ پیامبر اکرم(ص) بپاشند، مجمع جهانی اهل‏بیت(ع) با برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری اهل‏بیت(ع) با عنوان جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) می‏کوشد تا حقیقت پرنور این ذوات مقدس را به جهانیان معرفی کند. از این رو نظر به دانش، تجربه و وقوف جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت دبیر همایش بین المللی پیامبر اعظم(ص) سینما و ادبیات جهانی که در کنار جشنواره مذکور برگزار خواهد گردید منصوب می‏نمایم.

متن کامل حکم غلامرضا منتظمی به شرح زیر است:

باسمه تعالی
جناب آقای غلامرضا منتظمی زیده عزه
در شرایطی که دشمنان خدا و حقیقت، با سوء استفاده از ابزارهای، هنری تلاش دارند تا خاک بر رخ آفتابی ِ پیامبر اکرم(ص) بپاشند، مجمع جهانی اهل‏بیت(ع) با برگزاری اولین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری اهل‏بیت(ع) با عنوان جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) می‏کوشد تا حقیقت پرنور این ذوات مقدس را به جهانیان معرفی کند.
از این رو نظر به دانش، تجربه و وقوف جنابعالی، به موجب این حکم شما را به سمت دبیر همایش بین المللی پیامبراعظم(ص) سینما و ادبیات جهانی که در کنار جشنواره مذکور برگزار خواهد گردید منصوب می‏نمایم.
امید است ضمن تشریک مساعی با مدیران جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) و هماهنگی با دیگر همکاران در مجمع جهانی اهل‏بیت(ع) و نیز با استفاده از ظرفیت‏های نهادها، سمن‏ها، اندیشمندان و هنرمندان داخل و خارج از کشور، در این زمینه تلاش و مجاهدت لازم را مبذول فرمایید.

با آرزوی توفیق الهی
نجف لک زایی
معاون امور فرهنگی
حکم غلامرضا منتظمی

قرار است "همایش بین المللی پیامبراعظم(ص)؛ سینما و ادبیات جهانی" با هدف استفاده از ظرفیت هنرمندان مسلمان برای مقابله با اهانت‏های هنری به اسلام و پیامبر(ص)، در خردادماه سال آینده در کنار جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) برگزار گردد.
شایان ذکر است نخستین دوره جشنواره بین امللی فرهنگی ـ هنری اهل بیت(ع) با عنوان «جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» به همت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همکاری نهادهای فرهنگی و هنری برگزار می شود. این جشنواره در سه رشته فیلم کوتاه (در سه شاخه انیمیشن، داستانی و مستند)، فیلمنامه و تألیف و ترجمه کتاب به زبان انگلیسی (در دو شاخه سیره پیامبر و پاسخ به شبهات) برگزار خواهد گردید و جوایز ارزنده و بی نظیری به نفرات برتر تعلق خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با مدیران جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) به سایت جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) مراجعه فرمایید: www.islamicartz.com/festival
و یا از راه‏های زیر اقدام نمایید:
تلفن: 32131250 ـ 025 (ساعت تماس از 9 صبح تا 19، غیر از روزهای تعطیل)
فاکس: 32131250 ـ 025
شماره ارسال پیامک: 30006954
ایمیل (در سرویس یاهو): prophet.prize@yahoo.com
ایمیل (در سرویس گوگل):prophet.prize@gmail.com

خانه | تماس | درباره ما |