جایزه بزرگ پیامبراعظم(ص)

مولوی سلامی: تبلیغات جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) باید گسترده باشد

پدیدآورنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا 1392 .29 بهمن

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان با استقبال از برگزاری جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: اینکه برخی افراد از راههای مختلف به مقدسات اسلام گستاخی و اهانت می‏کنند٬ در واقع ضعف عملکرد ما مسلمانان است.
نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری با استقبال از برگزاری جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: اگر این جشنواره بتواند به اهداف اعلام شده٬ جامه عمل بپوشاند حتما مؤثر خواهد شد.
«مولوی نذیر احمد سلامی» افزود: اینکه برخی افراد از راه‌های مختلف به مقدسات اسلام گستاخی و اهانت می‏‌کنند٬ در واقع ضعف عملکرد ما مسلمانان است.
وی که با خبرنگار ابنا گفتگو می کرد برگزاری جایزه بزرگ برای تولید آثار هنری در دفاع از پیامبر(ص) را اقدام بسیار با ارزشی خواند و گفت: متأسفانه چنین اقداماتی در قیاس با حجم هجمه های دشمنان٬ کمتر دیده شده است.

سلامی با بیان اینکه "تبلیغات جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) باید گسترده باشد" تأکید کرد: سعی کنید اهداف این جایزه بزرگ برای همگان تبیین کنید؛ زیرا اگر چنین شود٬ انسجامی چشمگیر برای دفاع از رسول اکرم(ص) بین مسلمانان ایجاد خواهد شد.
عضو شورای عالی مجمع جهانی تقریب مذاهب اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: اگر مسلمانان جهان بیدار شوند و بدانند که جمهوری اسلامی در مقابل توهین های دشمنان چنین اقدامی کرده است٬ آنها هم تشویق می‏شوند و در آن مشارکت می‏نمایند.
شایان ذکر است نخستین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری اهل بیت(ع) با عنوان «جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» به همت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همکاری نهادهای فرهنگی و هنری برگزار می شود. این جشنواره در سه رشته فیلم کوتاه (در سه شاخه انیمیشن، داستانی و مستند)، فیلمنامه و تألیف و ترجمه کتاب به زبان انگلیسی (در دو شاخه سیره پیامبر و پاسخ به شبهات) برگزار خواهد گردید و جوایز ارزنده و بی نظیری به نفرات برتر تعلق خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با مدیران جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) به سایت جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) مراجعه فرمایید: www.islamicartz.com/festival
و یا از راه‏های زیر اقدام نمایید:
تلفن: 32131250 ـ 025 (ساعت تماس از 9 صبح تا 19، غیر از روزهای تعطیل)
فاکس: 32131250 ـ 025
شماره ارسال پیامک: 30006954
ایمیل (در سرویس یاهو): prophet.prize@yahoo.com
ایمیل (در سرویس گوگل):prophet.prize@gmail.com 

خانه | تماس | درباره ما |