جایزه بزرگ پیامبراعظم(ص)

موحدی کرمانی: برگزاری چنین جشنواره ای درباره پیامبر اعظم(ص) یک واجب کفایی بود

پدیدآورنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا 1392 .29 بهمن

در دهه های اخیر گرایش به اسلام در کشورهای آمریکایی و اروپایی زیاد شده است؛ لذا آنها می‏خواهند چهره رسول الله(ص) را ـ نعوذ بالله ـ کریه و زشت نشان بدهند تا از این گرایش ها جلوگیری نمایند. بنابراین برگزاری جشنواره هایی مانند جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) یک واجب کفایی است که الحمدالله مجمع جهانی اهل بیت(ع) عهده دار این جریان شده است.

نماینده مردم تهران در مجلس خبرگان رهبری با استقبال وصف ناشدنی از برگزاری جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) اظهار داشت: این اقدام بسیار ارزنده ای است که می‎تواند دروغ‎های دشمنان اسلام را برملا کند.
«آیت الله محمدعلی موحدی کرمانی» که با خبرنگار ابنا گفتگو می‎کرد افزود: این جشنواره توانایی آن را دارد که برای جهانیان تبیین کند که دشمنان اسلام کاری جز تهمت زدن و تحریف حقایق ندارند.
این عضو مجمع عمومی مجمع جهانی اهل بیت(ع) درباره دلیل دشمنی‎های غرب با پیامبر(ص) هم گفت: در دهه های اخیر گرایش به اسلام در کشورهای آمریکایی و اروپایی زیاد شده است؛ لذا آنها می‏خواهند چهره رسول الله(ص) را ـ نعوذ بالله ـ کریه و زشت نشان بدهند تا از این گرایش ها جلوگیری نمایند.
امام جمعه موقت تهران در پایان با تشکر از مجمع جهانی اهل بیت(ع) گفت: برگزاری جشنواره ای مانند جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) یک واجب کفایی بود که الحمدالله مجمع عهده دار این جریان شده است.
شایان ذکر است نخستین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری اهل بیت(ع) با عنوان «جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» به همت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همکاری نهادهای فرهنگی و هنری برگزار می شود. این جشنواره در سه رشته فیلم کوتاه (در سه شاخه انیمیشن، داستانی و مستند)، فیلمنامه و تألیف و ترجمه کتاب به زبان انگلیسی (در دو شاخه سیره پیامبر و پاسخ به شبهات) برگزار خواهد گردید و جوایز ارزنده و بی نظیری به نفرات برتر تعلق خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با مدیران جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) به سایت جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) مراجعه فرمایید: www.islamicartz.com/festival
و یا از راه‏های زیر اقدام نمایید:
تلفن: 32131250 ـ 025 (ساعت تماس از 9 صبح تا 19، غیر از روزهای تعطیل)
فاکس: 32131250 ـ 025
شماره ارسال پیامک: 30006954
ایمیل:prophet.prize@gmail.com

خانه | تماس | درباره ما |