جایزه بزرگ پیامبراعظم(ص)

مهلت ارسال آثار جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) تا پایان سال تمدید شد

پدیدآورنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا 1392 .30 بهمن

تاکنون بیش از 250 اثر از کشورهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره واصل شده است./ مقرر گردید که روزهای پخش فیلم‏ها و مراسم اختتامیه جشنواره همزمان با ایام بعثت نبوی برگزار شود و این روزها هر سال در تقویم هنری ایران، به عنوان روزهای برگزاری جشنواره اهل بیت(ع) ثبت گردد.
دبیر اولین دوره جشنواره فرهنگی هنری اهل‏ بیت(ع) ـ جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) ـ با اعلام اینکه تاکنون بیش از 250 اثر از کشورهای مختلف به دبیرخانه این جشنواره واصل شده است، از تمدید مجدد مهل ارسال آثار خبر داد.
«حجت الاسلام سید علیرضا حسینی عارف» گفت: مطابق فراخوان اولیه، مهلت ارسال آثار در بخش فیلم 10 آذرماه بود که این مهلت به درخواست تعدادی از هنرمندان و فیلمسازان تا 15 بهمن تمدید شد. همچنین پایان مهلت ارسال کتاب از ابتدا 15 بهمن 1392 اعلام شده بود؛ که اینک مهلت ارسال آثار در هر همه بخش های فیلم کوتاه، فیلمنامه و کتاب به زبان انگلیسی، تا 29 اسفند 1392 تمدید می شود.
وی دلیل این تمدید را برگزاری مراسم اختتامیه در ایام مبعث اعلام کرد و گفت: بنا به نظر «حضرت حجت الاسلام والمسلمین اختری» دبیرکل مجمع جهانی اهل بیت(ع) و رییس جشنواره، مقرر گردید که روزهای پخش فیلمها و مراسم اختتامیه جشنواره همزمان با ایام بعثت نبوی برگزار شود و این روزها هر سال در تقویم هنری ایران، به عنوان روزهای برگزاری جشنواره اهل بیت(ع) ثبت گردد.
حسینی عارف اضافه کرد: بنابراین ان شاء الله مراسم اختتامیه جشنواره و اهدای جوایز به آثار برتر، در اوایل خردادماه 1393 با حضور هنرمندان مسلمان داخلی و خارجی برگزار خواهد گردید.
شایان ذکر است نخستین دوره جشنواره بین المللی فرهنگی ـ هنری اهل بیت(ع) با عنوان «جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص)» به همت مجمع جهانی اهل‌بیت(ع) و همکاری نهادهای فرهنگی و هنری برگزار می شود. این جشنواره در سه رشته فیلم کوتاه (در سه شاخه انیمیشن، داستانی و مستند)، فیلمنامه و تألیف و ترجمه کتاب به زبان انگلیسی (در دو شاخه سیره پیامبر و پاسخ به شبهات) برگزار خواهد گردید و جوایز ارزنده و بی نظیری به نفرات برتر تعلق خواهد گرفت.
برای اطلاعات بیشتر و ارتباط با مدیران جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) به سایت جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) مراجعه فرمایید: www.islamicartz.com/festival
و یا از راه‏های زیر اقدام نمایید:
تلفن: 32131250 ـ 025 (ساعت تماس از 9 صبح تا 19، غیر از روزهای تعطیل)
فاکس: 32131250 ـ 025
شماره ارسال پیامک: 30006954
ایمیل:prophet.prize@gmail.com

خانه | تماس | درباره ما |