اولین ویژه نامه جشنواره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) منتشر شد + دانلود

1393 .21 فروردین

در فاصله 50 روز مانده به برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری اهل بیت(ع) ـ جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) ـ اولین ویژه نامه این جشنواره منتشر شد.

به گزارش  روابط عمومی جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) در فاصله 50 روز مانده به برگزاری اولین جشنواره فرهنگی هنری اهل بیت(ع) اولین ویژه نامه این جشنواره منتشر شد.

در این ویژه نامه که در قالب شماره های 73، 74 و 75 ماهنامه گنجينه مجمع منتشر شده است دارای 6 بخش است که در 88 صفحه به اهداف، مقدمات، فراخوان و حواشی جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) پرداخته است.

پس از سرمقاله سردبیر، بخش هایی با عنوان «شهيق شيطان»، «دفاع از خورشيد»، «جايزه بزرگ پيامبر اعظم(ص) از نگاه مسئولان»، «جايزه بزرگ پيامبر اعظم(ص) از نگاه علماي دين»، «جايزه بزرگ پيامبر اعظم(ص) از نگاه هنرمندان» و «نمونه فراخوان ها» منتشر شده است.

در بخش اول، پیشینه ای از اهانت های هنری و رسانه ای در مغرب زمین به پیامبر اکرم(ص) ذکر شده است. ضمن اینکه گزارش کاملی از فیلم موهن به پیامبر اکرم(ص) که تریلری 14 دقیقه ای از آن در شبکه های اجتماعی پخش شد منتشر شده است.

در فصل بعد خلاصه ای از فعالیت های مجمع پیرامون پیامبر اکرم(ص) ـ از جمله کتب متعددی که به زبان های مختلف درباره ایشان تألیف، ترجمه و منتشر نموده است ـ معرفی گردیده است.

سخنان شخصیت های دینی نظیر حضرات آیات مجتهد شبستری، موحدی کرمانی، دری نجف آبادی، اختری، یوسفی غروی، اختری، هادوی تهرانی و عاملی از مطالب فصل سوم این ویژه نامه است.

همچنین اظهار نظر هنرمنان برجسته ـ مانند استاد عزت الله انتظامی، استاد جمشید مشایخی، استاد علی نصیریان و استاد اکبر زنجانپور ـ درباره جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) از جذابترین مطالب این شماره از مجله گنجینه مجمع است.

کارگردان های مطرح سینمای ایران همچون داریوش مهرجویی، ابراهیم حاتمی کیا، علیرضا داوودنژاد، شهریار بحرانی، فرج الله سلحشور، داوود میرباقری، مهدی فخیم زاده و رسول صدرعاملی نیز توصیه های مفیدی به شرکت کنندگان در این جشنواره کرده اند که خواندن آنها در این نشریه خالی از لطف نیست

برای دانلود نسخه الکترونیک ویژه نامه شماره 1 جایزه بزرگ پیامبر اعظم(ص) اینجا را کلیک کنید.

همچنین برای درخواست نسخه فیزیکی این مجله می توانید از طریق سامانه پیامکی دبیرخانه جشنواره به شماره 30006954 اقدام نمایید.

خانه | تماس | درباره ما |