خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

125 اثر ادبی و هنری در مرحله نهایی داوری جایزه «ادب و هدایت»

پس از داوری‌های مقدماتی و نیمه‌نهایی، 125 قطعه شعر، داستان، نمایشنامه، فیلمنامه و نثر ادبی شایسته حضور در مرحله نهایی داوری جایزه «ادب و هدایت» شناخته شدند.

 عباس محمدی، با اعلام این خبر گفت: با پایان مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جایزه ادب و هدایت، داوری مقدماتی در پنج بخش آغاز شد كه نهایتاً در مرحله نیمه‌نهایی داوری، 125 اثر شایسته حضور در مرحله نهایی داوری شناخته شدند.

دبیر علمی جایزه «ادب و هدایت» افزود: این آثار شامل 94 اثر در بخش شعر و ترانه، 17 اثر در بخش داستان كوتاه، 5 اثر در بخش فیلمنامه، 5 اثر در بخش نمایشنامه و 4 اثر در بخش متن ادبی است.

 جایزه «ادب و هدایت» ویژه معرفی ابعاد شخصیتی، نقش و جایگاه امام علی بن محمد النقی الهادی (علیه السلام) است كه در بخشهای شعر و ترانه، داستان كوتاه، متن ادبی، فیلمنامه و نمایشنامه به همت حوزه هنری استان تهران و مشاركت اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و كشاورزی ایران و جامعه نیكوكاری ابرار برگزار می‌شود.
اختتامیه این جایزه در اسفند ماه سال جاری، در شهر تهران برگزار خواهد شد و از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

علاقمندان به دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانند به پایگاه اینترنتی جایزه «ادب و هدایت» به نشانی www.AdabFest.ir مراجعه كنند.

نظر: 0 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |