خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها
اخبار جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای غدیر

برندگان یازدهمین جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای غدیر به جوایز خود رسیدند + فهرست کامل برگزیدگان

پدیدآورنده: خبرگزاری ابنا / سرویس هنر اسلامی 1396 .26 شهریور

صبح روز شنبه 25 شهریور 1396 در پایان مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای غدیر، مراسم اهداء جوایز برندگان برگزار شد.

صبح روز شنبه 25 شهریور 1396 و در پایان مراسم اختتامیه یازدهمین دوره جشنواره بین‌المللی رسانه‌ای غدیر، مراسم اهداء جوایز برندگان برگزار شد.

این مراسم در دو مرحله برگزار شد و در مرحله اول آقایان "عبدالکریم الانصاری" از سازمان بدر، "علی الاحمد" مشاور وزیر فرهنگ سوریه، "حیدر جلوخان" نماینده سازمان وقف شیعی عراق، "مضر البکاء" مدیر شبکه الغدیر، "سيد عبدالفتاح الموسوي" نماینده حرکت النجباء و "ابوضیاء الصغیر" مدیر الحشد الشعبی بغداد، جوایز را اهداء کردند.

در مرحله دوم نیز هنرمندان کشورهای مختلف - از جمله "فرهاد اصلانی"، "نسرین مقانلو"، "شقایق فراهانی" و "شهرزاد کمال زاده" از ایران، "محمد متولی" از مصر،  "امیه موس" و "الشعراوی" - جوایز برندگان را اهداء کردند.

فهرست کامل برندگان در بخش های مختلف این جشنواره به شرح زیر است:

* بهترین فیلم سینمایی:
فیلم سینمایی "عشق و خیانت"، ساخته "مؤسسه آینه هنر" از ایران.
خانم "شهرزاد کمال زاده" بازیگر ایرانی این فیلم با حضور روی سن، جایزه را دریافت کرد.

* جایزه بهترین فیلم کوتاه:
فیلم "الجنه تحت الظلام" ساخته "مؤسسه نور الغد" عراق.

* بهترین برنامه سیاسی؛
برنامه "قضیه ساخنه" ساخته "شبکه الکوثر" ایران.

* بهترین برنامه پژوهشی:
برنامه "ماذا لو" ساخته "شبکه العهد" عراق.

* بهترین برنامه با موضوع آزاد و متنوع:
برنامه "علی باب الله" ساخته "شبکه الغدير" عراق.

* بهترین برنامه درباره زن؛
برنامه "العنف ضد المراد" ساخته "شبکه الایمان" لبنان.

*بهترین نماهنگ حماسی  میدانی:
کلیپ "صوم الحشد" از شبکه "الإباء" عراق.

* بهترین میان برنامه میدانی:
برنامه "الجیش" از شبکه "النعیم" عراق.

* بهترین میان برنامه درباره شهداء از بخش الاعلام میدانی:
برنامه "الاَحیاء عند ربهم" از شبکه المنار لبنان.

* بهترین فیلم انیمیشن سه بعدی:
فیلم "سید الماء" ساخته "آستان مقدس حضرت ابوالفضل العباس علیه السلام".

* بهترین انیمیشن دو بعدی:
کارتون "الحروف الجمیلة" ساخته شبکه کربلاء عراق.

* بهترین ویدیوگراف:
برنامه "عمل التجنیس" از شبکه اللولوة بحرین.

* بهترین فیلم مستند:
فیلم "یادگار دوما" از "شبکه مستند" ایران؛
و
فیلم "پل سوخته" از شبکه تمدن افغانستان.

* بهترین برنامه در روشنگری علیه افراط و تروریسم:
برنامه "قرنا الشیطان" از شبکه الاتجاه عراق.

* بهترین برنامه در زمینه قدس شریف:
برنامه" هموم مقدسیة (ترجمه فارسی: غمهای بیت المقدس)" ساخته "شرکت صن لایت پرودکشن" از لبنان.

* بهترین برنامه رادیویی:
برنامه "محکمة الضمیر (ترجمه فارسی: دادگاه وجدان)" از رادیو سوریه.

* بهترین برنامه پژوهشی رادیویی:
برنامه "ثورة اللولوة (ترجمه فارسی: انقلاب مروارید)" ساخته "رادیو الکوثر" عراق.

* بهترین سرود:
سرود" رجال الزمان (ترجمه فارسی: مردان عصر)" ساخته "آستان مقدس امام حسین علیه‌السلام".

* بهترین میان برنامه رادیویی:
برنامه "عید الشهداء (ترجمه فارسی: عید شهیدان)" از رادیو" صدای بصره" عراق.

* بهترین روزنامه:
روزنامه "الدستور" عراق.

* بهترین سایت الکترونیک شبکه های تلویزیونی:
سایت شبکه "العالم" ایران.

* بهترین سایت الکترونیک شبکه‌های رادیویی:
سایت رادیو "الرأي العام" عراق.

* بهترین خبرگزاری:
خبرگزاری "إيرم نيوز" از  تونس؛
و
خبرگزاری "مهر" از ایران.

* جایزه ویژه:
شبکه "الاخباریة" از سوریه؛
و
شبکه" الافاق" از عراق.

1396 .26 شهریور / نویسنده: خبرگزاری ابنا / سرویس هنر اسلامی / نظر: 0 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |