خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

اجرای مجالس تعزیه در فرهنگسرای نیاوران

1392 .19 آبان

مجالس تعزیه عاشورایی، که از ابتدای محرم در فرهنگسرای نیاوران تهران آغاز شده، تا پایان دهه اول محرم هر شب ساعت 20 در تالار اصلی این مجموعه اجرا می‌شود.

به گزارش حوزه تئاتر باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی فرهنگسرای نیاوران، در ادامه اجرای مجالس تعزیه عاشورایی شنبه، 18 آبان ماه، مجلس تعزیه شهادت وهب با حضور علاقه مندان به تعزیه ساعت 20 در تالار اصلی فرهنگسرای نیاوران آغاز شد. این مجالس در این هفته با اجرای هنرمندان گروه "راویان عشق" تا روز عاشورا و شب شام غریبان دنبال می شود.

در ادامه مجالس تعزیه، یکشنبه، نوزدهم آبان ماه، مجلس تعزیه حضرت قاسم(ع) ساعت 20

مجالس تعزیه عاشورایی به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اول تا دهم محر

در فرهنگسرای نیاوران آغاز می شود. سید عباس سید ابراهیمی، نوجوان 14 ساله شبیه خوان این تعزیه، در نقش قاسم(ع) خواهد بود. شامگاه دوشنبه، بیستم آبان ماه، (7 محرم) نیز تعزیه حضرت علی اکبر(ع) در فرهنگسرای نیاوران اجرا می شود.

گفتنی است، مجالس تعزیه عاشورایی به مناسبت ایام عزاداری سالار شهیدان امام حسین (ع) با حمایت معاونت امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی از اول تا دهم محرم در فرهنگسرای نیاوران تهران اجرا می شود.

1392 .19 آبان / نظر: 2 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |