خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها
مستندی در مقطع زمانی زندگی جد پیامبر(ص) تا مبعث ساخته می‌شود

ساخت مستند پیامبر

سعید پورفرج که تولید مستندی در ارتباط با پیامبر اسلام را در دستور کار دارد از ساخت این مستند در بازه زمانی زندگی جد پیامبر(ص) تا مبعث خبر داد.


سعید پورفرج که تولید مستندی در ارتباط با پیامبر اسلام را در دستور کار دارد از ساخت این مستند در بازه زمانی زندگی جد پیامبر(ص) تا مبعث خبر داد.

سعید پورفرج تهیه‌کننده مستند  گفت: در حال حاضر ساخت مستندی از زمان زندگی جد پیامبر اسلام تا مبعث ایشان را در دستور کار دارم که هنوز نام آن مشخص نشده است. کارگردانی این برنامه را هم احتمالا علیرضا محب‌علی بر عهده می‌گیرد.

وی ادامه داد: متن این مستند نیز زیر نظر کارگردان نوشته می‌شود. این برنامه فعلا در مرحله تحقیق و نگارش قرار دارد که امیدوارم بتوانیم در این مستند شخصیت نبی اسلام را به درستی به جهانیان بشناسانیم.

پورفرج با تاکید بر اینکه باید در جهت شناخت چهره نبی اکرم گام‌های موثرتری برداریم، توضیح داد: باید به افرادی که پیامبر اسلام را به درستی نمی‌شناسند و نمی دانند خاتم انبیا چگونه زندگی می‌کرده و آخرین معجزه‌اش چه بوده است، نشان دهیم که مسلمانان بر خلاف تصویری که رسانه‌های غربی از آنها به نمایش می‌گذارند ملتی اهل کشتار و بی‌تمدن نیستند.

این تهیه‌کننده تلویزیون عنوان کرد: متاسفانه به دلیل شرایط نامتعادلی که این روزها وجود دارد ترجیح می‌دهم در حوزه تولید فیلم تلویزیونی و سریال فعالیت زیادی نداشته باشم چون نمی‌توانم در صورت کمبود بودجه جوابگوی عوامل و بازیگرانی باشم که به من به عنوان تهیه‌کننده اعتماد کرده‌اند.

وی در پایان گفت: با وجودی که از طرف معاونت سیما نیز پیشنهادی برای کار داشتم اما با این بودجه‌های کم و نبود همفکری و برنامه‌ریزی، نمی‌شود برای تولید یک کار تلویزیونی ریسک کرد.

پورفرج نوروز امسال برنامه "پابوس" را که کاری از گروه معارف شبکه دو سیما بود، روی آنتن داشت.

نظر: 0 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |