خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها
نگاه دینی به سیمرغ سی و یکم

قم ؛ میزبان ۱۶ فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجر

معاون فرهنگی هنری ارشاد قم از اکران فیلم های منتخب جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان قم خبر داد.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم از اکران فیلم های منتخب جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان قم خبر داد.

«سید رسول موسوی نژادیان» گفت: این جشنواره امسال همزمان با استان تهران در چند شهر بزرگ کشورمان نیز پذیرای هنرمندان و علاقه مندان به فیلم و سینما است.

وی با اشاره به عدم حضور استان قم در دوره های پیشین جشنواره بین المللی فیلم فجر بیان کرد: اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم تصمیم گرفت با شرایط خاص نسبت به میزبانی این جشنواره اقدام کند.

وی محل برگزاری این جشنواره بین المللی در استان قم را "پردیس سینمایی وتوس" عنوان کرد و گفت: با بررسی های انجام شده سینما وتوس به دلیل داشتن شرایط خاص و آمادگی کامل برای میزبانی این جشنواره در استان قم برای اجرای این امر منتخب شد. امکان پخش فیلم های سینمایی به شیوه دیجیتالی از جمله مهم ترین شاخصه های میزبانی جشنواره بین المللی فیلم فجر بود؛ لذا سینما وتوس علاوه بر نوساز بودن دارای دو سالن مجزا برای پخش فیلم های سینمایی به شیوه دیجیتال است که در سانس های گوناگون میزبانی جشنواره بین المللی فیلم فجر را در استان قم بر عهده دارد.

معاون فرهنگی هنری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان قم با اشاره به وسواس در انتخاب فیلم های جشنواره بین المللی فیلم فجر تصریح کرد: با این وجود به استان قم امکان داده شد که آن دسته از فیلم هایی را که با شرایط استان قم سازگار نیست اکران نشود.

وی از اکران 16 فیلم جشنواره بین المللی فیلم فجر در استان قم خبر داد و گفت: این فیلم ها با نظرات کارشناسان انتخاب شده و جدول آن به صورت نهایی تدوین شده است و پخش آنها از روز شنبه 14 بهمن ماه آغاز می شود. روزانه شش فیلم از فیلم های منتخب این جشنواره در 2 سالن سینما وتوس در ساعت های 16 تا 18 عصر، 18 تا 20 و سپس 20 تا 22 شامگاه برای علاقه مندان اکران می شود.

نظر: 0 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |