خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها
توسط سوره مهر، در «ادامه آفتاب» منتشر شد

مجموعه شعر آئینی شاعران جوان استان كرمان

«ادامه‌ی آفتاب» مجموعه شعر آیینی شاعران جوان استان كرمان است كه به كوشش مجتبی احمدی و با مقدمه سید علی میرافضلی توسط سوره مهر روانه بازار كتاب شده است.

مجتبی احمدی شاعر جوان و گردآورنده این مجموعه هدف از گردآوری آن را تشویق شاعران مستعد شهر كرمان عنوان كرده، در این باره گفت: بسیاری از شاعران كه آثارشان در این مجموعه منتشر شده است افرادی هستند كه شعرهای آنان در كنگره‌های و جشنواره‌های ادبی منتخب و برگزیده شده است.

وی ادامه داد: به طور حتم در آینده نزدیك شاعران این مجموعه با تلاش مضاعف خواهند توانست خود را به جامعه ادبی كشور معرفی كنند.

احمدی همچنین درباره محتوای این مجموعه نیز خاطر نشان كرد: سعی شده به خاطر یكدست شدن مجموعه، شعرهای كلاسیك را گردآوری و به علاقه‌مندان شعر آیینی معرفی كنیم.

این شاعر در پایان به مقدمه كتاب كه توسط سید علی میرافضلی به رشته تحریر درآمده اشاره كرده و گفت: آقای میرافضلی را باید به حق از شاعران سرشناس كرمان ذكر كنیم كه آثار فراوانی را در زمینه شعر و  پژوهش ادبیات ارائه كرده‌اند كه مقدمه موجز اما پرمغز ایشان در دیباچه كتاب اعتبار خاصی را به این مجموعه بخشیده است.

شایان ذكر است كه عمده شعرهای «ادامه آفتاب» با موضوع عاشورا است كه در آن اسامی شاعرانی چون: مجتبی احمدی، علی اسدی، آرزو كبیری نیا، نسترن موحدی نیا، سمانه میرزایی و... دیده می شود.

«ادامه‌ی آفتاب» تولید حوزه هنری استان كرمان در قطع رقعی و در شمارگان 2500 نسخه به تازگی توسط انتشارات سوره مهر منتشر شده است.

مرجع

نظر: 0 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |