خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

پخش فیلم سینمایی "محمد رسول الله(ص)" برای اصحاب رسانه و هنر

1393 .25 بهمن

فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) در سه سئانس 14، 18 و 21 برای اهالی رسانه و سینماگران نمایش داده شد.
روز پنجشنبه 23 بهمن 1393 و در روز پایانی سی و سومین جشنواره فیلم فجر، فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) به کارگردانی «مجید مجیدی» در حضور عوامل اصلی این فیلم برای جمعی از اصحاب رسانه و سینماگران به نمایش درآمد.
این فیلم بدون تیتراژ ابتدایی تنها با یادداشت و امضایی از مجید مجیدی به عنوان اینکه این اثر برگرفته از وقایع تاریخی است آغاز شد و در تیتراژ انتهای فیلم ــ که بیش از 190 دقیقه ادامه داشت ــ عوامل معرفی شدند.
این فیلم در سه سئانس 14، 18 و 21 در "سینما فرهنگ" برای اهالی رسانه و سینماگران نمایش داده شد و پس از سئانس ساعت 14 که تا ساعت 17:20 ادامه داشت، حاضران به مجیدی که در سالن حضور داشت بابت ساخت این اثر خداقوت گفتند.
به گزارش خبرنگار ایسنا «محمدمهدی حیدریان» مدیر پروژه،‌ «علیرضا رضاداد» دبیر جشنواره و مشاور فیلم، «بیژن میرباقری» دستیار کارگردان، «محمدرضا دلپاک» صدابردار به همراه «علیرضا شجاع نوری» و «مهدی پاکدل» دو تن از بازیگران فیلم منیز مجیدی را در سالن همراهی می کردند.
از دیگر حاضران در جلسه نمایش فیلم محمد رسول الله(ص) می‌توان به احمد میرعلائی ، بیژن امکانیان، پژمان لشکری‌پور، بهمن اردلان، امیر اسفندیاری،‌ مهرداد فرید، هاشم میرزاخانی، محمدحسین حقیقی، محمدرضا فرجی،‌ مهدی حقیقی و سعید سعدی اشاره کرد.
فیلم سینمایی محمد رسول الله(ص) تا چهارده سالگی پیامبر اکرم(ص) را روایت می‌کند و پس از سالها انتظار، امسال در بخش غیررقابتی جشنواره فیلم فجر به نمایش گذاشته شد.
سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از تاریخ 11 بهمن تا 23 بهمن 1393 در تهران در حال برگزار شد و "بخش سینما و تلویزیون سایت جامع هنر اسلامی (وابسته به پورتال بزرگ اهل بیت علیهم السلام)" و " سرویس صفحات فرهنگی خبرگزاری ابنا " به لحاظ وظیفه ذاتی خود، همچون سالهای گذشته با انتشار ویژه نامه هایی رویدادها و آثار این جشنواره را از نگاه دینی و مذهبی مورد بررسی قرار دادند.
1393 .25 بهمن / نویسنده: / نظر: 0 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |