خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

ویژه نامه "خبرگزاری ابنا" و سایت "هنر اسلامی" برای جشنواره فیلم فجر

پدیدآورنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا 1393 .14 بهمن

دو رسانه دیجیتال مجمع جهانی اهل بیت(ع) سی و سومین جشنواره فیلم فجر را پوشش می دهند. سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از تاریخ 11 بهمن تا 22 بهمن 1393 در تهران برگزار خواهد شد.

دو رسانه دیجیتال مجمع جهانی اهل بیت(ع) سی و سومین جشنواره فیلم فجر را پوشش می دهند.
سی و سومین جشنواره بین المللی فیلم فجر از تاریخ 11 بهمن تا 22 بهمن 1393 در تهران برگزار خواهد شد.
"بخش سینما و تلویزیون سایت جامع هنر اسلامی (وابسته به پورتال بزرگ اهل بیت(ع)" و " سرویس صفحات فرهنگی خبرگزاری ابنا " به لحاظ وظیفه ذاتی خود، همچون سالهای گذشته با انتشار ویژه نامه هایی رویدادها و آثار این جشنواره را از نگاه دینی و مذهبی مورد بررسی قرار خواهند داد.
در این پوشش رسانه ای، مطالبی اعم از گزارش، یادداشت، نقد فیلم و مصاحبه درباره آثار عرضه شده در جشنواره سی و یکم منتشر خواهد شد.
خوانندگان فرهیخته و مخاطبان ارجمند نیز می‏توانند نوشته ها و نظرات خود را برای انتشار برای سایت‏های خبرگزاری ابنا و هنر اسلامی ارسال نمایند.
شایان ذکر است خبرگزاری ابنا در سه دوره گذشته ــ سی امین، سی و یکمین و سی و دومین جشنواره فیلم فجر ــ دهها خبر، گزارش، گزارش تصویری و نقد در این زمینه و با رویکرد دینی منتشر نمود.

1393 .14 بهمن / نویسنده: به نقل از خبرگزاری اهل بیت(ع) ـ ابنا / نظر: 0 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |