خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

ثبت‌نام دوره‌های آموزشی مدرسه اسلامی هنر

1393 .24 شهریور

مدرسه‌ی اسلامى هنر نخستین مؤسسه‌ی آموزشى‌پژوهشى برآمده از حوزه‌ی علمیه است که در قلمرو دین و هنر براى پرورش طلاب با رویکرد تربیتى و صبغه دینى، جهت تبیین مبانى تفکر دینى در هنر و نیز آموزش‌هاى نظرى و عملى در باب هنر تأسیس شده است.

مدرسه‌ی اسلامى هنر نخستین مؤسسه‌ی آموزشى‌پژوهشى برآمده از حوزه‌ی علمیه است که در قلمرو دین و هنر براى پرورش طلاب با رویکرد تربیتى و صبغه دینى، جهت تبیین مبانى تفکر دینى در هنر و نیز آموزش‌هاى نظرى و عملى در باب هنر تأسیس شده است. این مؤسسه در عرصه‌هاى فکرى داخلى و خارجى (حوزوى و دانشگاهى) با ایجاد محیطى پویا و اندیشه‌ساز و با الهام از سنت علمى و سلوک عملى حوزه و استفاده از جدیدترین شیوه هاى علمى جهت دست‌یابى به مکتب هنرى اسلام بر اساس آموزه¬های مکتب اهل بیت (علیهم السلام) مشغول فعالیت است.
این مؤسسه،‌ مؤسسه‌ای غیردولتی و غیرانتفاعی است که فعالیت رسمی خود را از سال ۱۳۸۴ آغاز نمود. این مرکز با در نظر داشتن اهدافی هم‌چون تثبیت جایگاه هنر در حوزه‌های علمیه، شناخت ظرفیت قالب‌های هنری و آمیختن تعهد حوزوی با تخصص هنری فعالیت‌های خود را در دو ساحت دنبال کرد:
۱٫ تربیت نیروهایی آشنا به مهارت‌های کاربردی هنری از طریق برگزاری دوره‌های آموزشی داستان‌نویسی، فیلم‌نامه‌نویسی، روزنامه‌نگاری، تجسمی، شعر و … .
۲٫ تربیت هنرپژوهانی (کارشناس، نظریه‌پرداز، منتقد) که مطالعات هنری‌شان رویکرد و جهتی دینی داشته باشد.

بدین منظور این مؤسسه در نظر دارد، دوره های پاییزه خود را به شرح زیر برگزار نماید:
1. کارگاه نقد فیلم با حضور مسعود فراستی
2. کارگاه تخصصی نگارش و ویرایش با حضور حجت الاسلام سید ابولقاسم حسینی (استاد ژرفا)
3. داستان‌نویسی بلندمدت با حضور محمد طلوعی، استاد ژرفا و کگاوه فولادی نسب
4. نقد و تحلیل مفاهیم دینی در سینما با حضور مهرزاد دانش
5. کارگاه عکاسی
6. داستان‌نویسی بلندمدت
آخرین مهلت ثبت نام: 15 مهر 1393
جهت ثبت نام می توانید به سایت مدرسه‌ی اسلامى هنر مراجعه نمایید.
isoa.ir
نشانی: قم، 30متری بسیج (خیابان هنرستان)، جنب کوچه ۲۰
تلفن: +98 25 37830782

1393 .24 شهریور / نویسنده: / نظر: 0 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |