خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها
سومین همایش بین المللی باران غدیر از ششم تا نهم آبان با حضور شاعران، نویسندگان و هنرمندان بین المللی در مشهد برگزار می‌شود.

آغاز سومین «همایش بین المللی باران غدیر» از ششم آبان

در این دوره از همایش بین المللی باران غدیر 15 تن از شاعران، نویسندگان و هنرمندان بین‌المللی از کشورهای تونس، لبنان، هند و پاکستان در کنار شاعران، نویسندگان و هنرمندان ایرانی به ارائه آثار خود در زمینه‌های شعر، کتاب، قوالی و خوشنویسی می‌پردازند. در این دوره از همایش بین المللی باران غدیر 15 تن از شاعران، نویسندگان و هنرمندان بین‌المللی از کشورهای تونس، لبنان، هند و پاکستان در کنار شاعران، نویسندگان و هنرمندان ایرانی به ارائه آثار خود در زمینه‌های شعر، کتاب، قوالی و خوشنویسی می‌پردازند.

بنا بر این گزارش، در سومین همایش بین‌المللی از دو کتاب «ملحمه الغدیر» اثر جاودانه شاعر و نویسنده مسیحی جهان عرب «پولس سلامه» و کتاب «هماری رسول» اثری در منقبت حضرت رسول - حاوی 400 شعر از غیر مسلمانان هندی - رونمایی می‌شود.

گفتنی است برپایی نمایشگاه عکس و آثار تجسمی با موضوع پیامبر اسلام و بازدید از مکان تهیه فیلم «محمد (ص)» ساخته مجید مجیدی از دیگر برنامه‌های این همایش است.

نظر: 0 /

عدم نمایش نظرات

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |