خانه مبانی نظری خوشنویسی صنایع دستی نقاشی و نگارگری تعزیه و نمایش سینما و تلویزیون معماری شعر و ادبيات هنر جدید جشنواره ها

انتشار فراخوان مسابقه نمایشنامه‌نویسی ”آموزگار ادب”

پدیدآورنده: به نقل از ایران تئاتر 1392 .3 آذر

فراخوان مسابقه نمایشنامه‌نویسی "آموزگار ادب" در گرامیداشت سعدی شیرازی منتشر شد.
به گزارش دریافتی سایت ایران تئاتر از روابط عمومی مرکز هنرهای نمایشی، این مسابقه با هدف ارتقا و اعتلای هنر نمایشنامه‌نویسی، گسترش تئاتر در جامعه‌ دانشجویی، شناسایی و معرفی نمایشنامه‌های ارزنده و فاخر دانشجویی به جامعه‌ هنری، ایجاد فضای مناسب برای کشف استعدادهای تازه‌ دانشجویی، تشویق و حمایت از نمایشنامه‌نویسان نیمه حرفه‌ای برای تولید آثار فاخر، توسعه ادبیات نمایشی، تولید نمایشنامه‌های ارزنده با توجه به آثار برتر مفاخر ادب فارسی و ایجاد پیوند میان نمایشنامه‌نویسی و نمایشنامه‌نویسان با شاهکارهای ادب فارسی – این دوره بوستان و گلستان سعدی – برگزار می‌شود.
محورهای این جشنواره معرفی سعدی به عنوان یکی از مفاخر ادبی، فرهنگی ایران، توجه به مفاهیم و مضامین اخلاقی در آثار شیخ اجل سعدی شیرازی، پردازش کاربردی به مفاهیم موجود در بوستان و گلستان سعدی، آموزش های سعدی و آثارش بر انسان معاصر،  احوال، آثار و شخصیت سعدی از سوی دبیرخانه در نظر گرفته شده است.
همچنین شرکت در این مسابقه دارای شرایط زیر است:
1)    صرفا دانشجویان رشته های مختلف تحصیلی و فارغ التحصیلان پس از مهر 91 می توانند در این مسابقه شرکت کنند.
2)    تمامی علاقه‌مندان باید پس از ثبت نام در جشنواره، از طریق صفحه ارسال اثر در سایت جشنواره به نشانی www.mafakher.net، آثار خود را ارسال کنند.
3)    ثبت نام و ارسال آثار فقط از طریق پایگاه اینترنتیwww.mafakher.netصورت می‌پذیرد و آثاری که از طریق پست، مراجعه حضوری و…ارسال شوند، تعهد خاصی برای دبیرخانه ایجاد نکرده و ترتیب اثر داده نخواهند شد.
4)    هر نویسنده می‌تواند حداکثر سه نمایشنامه خود را به دبیرخانه‌ جشنواره ارسال کند.
5)    نمایشنامه ها باید در قالب word و با قلم B nazanin و اندازه‌ قلم۱۲ تایپ شوند.
6)    ارسال فایل pdf آثار نیز الزامی است.
7)    آثار و مدارک ارسالی در سوابق و بایگانی دبیرخانه حفظ خواهد شد و برگردانده نمی‌شود.
8)    آثار متقاضی نباید قبلا در رقابت‌های دیگر حائز رتبه شده باشند.
9)    به مدارک ارسالی ناقص ترتیب اثر داده نخواهد شد.
10)    ارسال فایل اسکن کارت دانشجویی و فایل اسکن مدرک فارغ التحصیلی (برای فارغ التحصیلان) الزامی است.
11)    دبیرخانه می‌تواند با هماهنگی صاحب اثر، نسبت به چاپ نمایشنامه های برگزیده اقدام کند.
12)    در هر زمان عدم صحت اطلاعات و مدارک ارائه شده از جانب شرکت کننده برای دبیرخانه محرز شود، اثر ارسالی حذف شده و مسئولیت کلیه‌ عواقب و خسارات احتمالی برعهده‌ شرکت کننده خواهد بود.
13)    هرگونه خبر و تغییری درخصوص مهلت ارسال آثار، اعلام اسامی برندگان، جوایز و…از طریق پایگاه دبیرخانه به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.
14)    شرکت در مسابقه و ارسال آثار به منزله‌ پذیرفتن کلیه‌ شرایط جشنواره است.
مهلت دریافت آثار در این مسابقه تا 30 دی‌ماه در نظر گرفته شده و مراسم  اختتامیه و اعلام اسامی برندگان نیز 29 بهمن ماه برگزار خواهد شد.
علاقه‌مندان برای دریافت اطلاعات بیشتر، جوایز و دریافت فرم شرکت می‌توانند به نشانی mafakher.net مراجعه و یا با تلفن 66978000 تماس بگیرند.
1392 .3 آذر / نویسنده: به نقل از ایران تئاتر / نظر: 0 /

نظرات:

بازخورد مطلب:

خانه | تماس | درباره ما |